Nuputa viktoriin 01. декабря Andrus Peetson

30. novembril toimus Sindis NUPUTA Pärnumaa voor.

5.-6. klassi arvestuses sai I võistkond 4. koha. Võistkonda kuulusid Ellise Liina Pernik, Ben-Johann Pärtel, Brita Bertel ja Lenna Liisa Leas.

II võistkond, koosseisus William Alexander Saarniit, Roland Rannamees, Robin Kruuse ja Siret Saarkoppel, saavutas 5. koha.

7. klassi võistkond võitis III koha. Võistkonda kuulusid Emily Jõgi, Kennet Kalda ja Rait Tagapere.

Õpilasi juhendasid õpetajad Anneli Sassor, Hille Uustamm ja Helen Mitt.

30. novembril toimus Sindis NUPUTA Pärnumaa voor.

Õpilasi juhendasid õpetajad Anneli Sassor, Hille Uustamm ja Helen Mitt.