Õpetaja mure õpetajate päeva, 5. oktoobri eel 05. октября Andrus Peetson

Õpilased, hakakem vastutama!

Meie kooli õpetajad ja Sinu vanemad teevad kõik selleks, et õpetada Sind, õpilane, oma asjade ja tegude eest vastutama. Seekord ei muretse ma õppimise: tunni- ja kodutööde pärast, vaid mind teeb lausa õnnetuks olukord garderoobis. Kella kolme paiku pärastlõunal avanes järgmine pilt: pea kõikide klasside n-ö vahedes olid põrandal segamini jalatsid, joped, pusad, mütsid ... . Üks segaduses ema otsis oma lapse spordiriideid - tulemuseta. Tavaliseks on kujunemas seegi, et Sa paned selga-jalga võõra jope-jalanõud ja ei saa arugi, et midagi on valesti. Samuti istud teiste õpilaste (ka õpetajate) riiete otsas.

PALVE! Palun pane oma riided ja jalanõud alati korralikult kindlale kohale ning hoia see koht korras. Ära unusta oma asju ei-tea-kuhu! Teiste laste asjade näppimine, peitmine, kaasa võtmine on väga inetu - lausa kuritegu.

Suur pehme pai Sulle, kes Sa oled viks ja tubli!

Õpetaja Merike Mäemets

Õpilased, hakakem vastutama!

Suur pehme pai Sulle, kes Sa oled viks ja tubli!

Õpetaja Merike Mäemets