Наши истории

2023 Nutivõistlus II ja III kooliastmele 24. марта Andrus Peetson


20. ja 21. märts toimus Pärnus Nutivistlus II ja III kooliastmele. 

Nutivõistlusel pidid kolme liikmelised õpilased tegema internetiohutuse testi, infootsingu ülesande ning loovtöö ülesande Makebot robotiga. 

II kooliastmes esindasid meid Emili Jõgi, Rasmus Lõsjuk ja Eric Andrus Kumel 6. klassist. Internetiohutuse ülesandes saavutasid nad II koha ning loovöö ülesandes jagasid esimest kohta Pärnu-Vanalinna Põhikooliga. Üldjärjestuse tõid tublid õpilased koju neljanda koha. 

III kooliastmest esindasid meid Karolin Dello, Andri Kingisepp ja Steven Erki Pernik, kes saavutasid esimese koha ja tõid koju toreda karika. Lisaks sellele anti välja eriauhind - parim internetiohutuse tundja, mille teenis välja Andri Kingisepp. 

Au ja kiitus kõigile meie kooli esindanud õpilastele ja õnnitlused võitjatele! 

Võisltuse korraldaja Pärnu Haridustehnoloogide ühendus. 

Aile Jaansalu
Haridustehnoloog

20. ja 21. märts toimus Pärnus Nutivistlus II ja III kooliastmele. 

Nutivõistlusel pidid kolme liikmelised õpilased tegema internetiohutuse testi, infootsingu ülesande ning loovtöö ülesande Makebot robotiga. 

II kooliastmes esindasid meid Emili Jõgi, Rasmus Lõsjuk ja Eric Andrus Kumel 6. klassist. Internetiohutuse ülesandes saavutasid nad II koha ning loovöö ülesandes jagasid esimest kohta Pärnu-Vanalinna Põhikooliga. Üldjärjestuse tõid tublid õpilased koju neljanda koha. 

III kooliastmest esindasid meid Karolin Dello, Andri Kingisepp ja Steven Erki Pernik, kes saavutasid esimese koha ja tõid koju toreda karika. Lisaks sellele anti välja eriauhind - parim internetiohutuse tundja, mille teenis välja Andri Kingisepp. 

Au ja kiitus kõigile meie kooli esindanud õpilastele ja õnnitlused võitjatele! 

Võisltuse korraldaja Pärnu Haridustehnoloogide ühendus. 

Aile Jaansalu
Haridustehnoloog