6. a ja 5. klass käisid õpetajate päeval Pernovas 07. октября Andrus Peetson

6. klass tutvus Eesti maavarade, nende koostise ja kasutamisega. Tuli panna kaarte õigetesse kohtadesse, et moodustuks korralik rida. Oli võimalik kasutada nutiseadmeid ja ise juba omandatud teadmisi testida.  Seejärel tutvusime näitusega Maavarad ja mineraalid.

5. a klass tutvus Pärnu jõega. Kõigepealt mindi Pärnu jõe äärde, tehti seal proove, et hinnata Pärnu jõe seisu. Seejärel Pernovas tutvuti vee elustikuga, alates tigudest ja lõpetades lindudega. Püüti määrata erinevaid veetaimi ja vaadati millist vett tohib juua. Nüüd on viiendikel kindlasti lihtsam veeelustikuga koolis tutvuda.