Наши истории

Kooli külastas riigikogu liige Andres Metsoja 28. февраля Andrus Peetson


23.veebruaril 2022 külastas meie kooli Eesti teemanädala raames riigikogu liige Andres Metsoja. Aulas toimus kohtumine 7.-9. klasside õpilastega. 4.-6. klassid jälgisid kohtumise ülekannet oma õpperuumidest interneti vahendusel.

Andres Metsoja rääkis õpilastele tööst riigikogus ja oma tegemistest. Eriliselt kiitis hr Metsoja meie noorkotkaid ja kodutütreid ning õpilasi, kes osalevad rahvatantsuringides, laulukoorides ja orkestrites ning teevad sporti. 

Peale kohtumist osales Andres Metsoja koos koolipere ja valla esindajatega riigilipu pidulikul heiskamisel Pärnu-Jaagupi koolimuuseumi õuel. Sealt suunduti ühiselt rongkäiguga kalmistule vabadussamba juures toimunud mälestushetkele. 

 

23.veebruaril 2022 külastas meie kooli Eesti teemanädala raames riigikogu liige Andres Metsoja. Aulas toimus kohtumine 7.-9. klasside õpilastega. 4.-6. klassid jälgisid kohtumise ülekannet oma õpperuumidest interneti vahendusel.

Andres Metsoja rääkis õpilastele tööst riigikogus ja oma tegemistest. Eriliselt kiitis hr Metsoja meie noorkotkaid ja kodutütreid ning õpilasi, kes osalevad rahvatantsuringides, laulukoorides ja orkestrites ning teevad sporti. 

Peale kohtumist osales Andres Metsoja koos koolipere ja valla esindajatega riigilipu pidulikul heiskamisel Pärnu-Jaagupi koolimuuseumi õuel. Sealt suunduti ühiselt rongkäiguga kalmistule vabadussamba juures toimunud mälestushetkele.