9. klass etiketikoolitusel 24. ноября Andrus Peetson

9. klass osales etiketikoolitusel Pärnus, restoranis Viktorias.

Koolituse käigus õpiti omandama söögikultuuri aluseid. Saadi teadmisi, kuidas alustada ja lõpetada söögikorda, kuidas kasutada söögiriistu ja salvrätti. Samuti õpiti seltskonnas sööma ja tähelepanelik olema lauanaabri ning laudkonna suhtes.

Kõik need oskused praktiseeriti kahekäigulise toiduga. Kokkuvõttes saadi eluks vajalikud teadmised ja oskused.

9. klass osales etiketikoolitusel Pärnus, restoranis Viktorias.