5.a klass, 5.b klass ja 6.a klass Nõval 05. ноября Andrus Peetson

5.a klass, 5.b klass ja 6.a klass käisid Nõval 1. oktoobril 2021 ja nendega olid kaasas klassijuhatajad Karina, Liset ja Elle. Lapsed võtsid osa RMK õppeprogrammist „Maa, mis tõuseb merest“. Kõigepealt viis giid läbi umbes tunnise ekskursiooni männimetsas. Ta rääkis metsapõlengutest, erinevate pinnamoodide tekkest ja keskkonnakaitsest. Lapsed said võimaluse ronida Veskijärve liivakarjääri luidetel ja nautida kauneid loodusvaateid.

Pärast seda sõideti Nõva sadamasse, kus tutvuti Negrundi bretšadega ja jalutati mööda rannajoont. Kõhud tühjenesid ja tehti piknik. Pärast piknikku said lapsed võimaluse vaadata filmi „Maa, mis tõuseb merest“ Nõva külastuskeskuses ja pisut oli vaba aega ka keskuse uudistamiseks.

Soovime õpetajate ja õpilastega tänada loodusainete õpetajat Hele Nöörit, kes võimaldas meil sel vahval päeval osaleda! Aitäh!

Liset Muhu, Karina Kotkas, Elle Redlich

Liset Muhu, Karina Kotkas, Elle Redlich