Vene keele päev Sindis 16. января Andrus Peetson

15.01.19 toimus Pärnumaa koolide vene keele päev Sindi Gümnaasiumis. Seal osalesid üheksanda klassi õpilased Iris Lõsjuk, Kadi Kruusmann, Anne Marie Tasane, Hanna Maria Tasane, Käthriin Aasa, Anita-Ly Laan, Anabel Sikk, Annabel Feldmann,  Aigar Blande ja kaheksandast klassist Janely Jõesaar.

Nägime väga huvitavaid näidendeid ning kuulsime toredaid laule ja luuletusi. Meie esinesime vene rahvalauluga Светит месяц ja väikese näidendiga sinna juurde.

Anne Marie ja Kadi

Pildid: Urmas Saard (kylauudis.ee) ja Hendrik Kivisild