OMA RIIGI 11. koosseisu valimiseelne debatt 27. сентября Anne Alus

26.septembril 2018 aastal toimus Pärnu-Jaagupi Põhikooli aulas OMA RIIGI valitsuse valimiseelne debatt. Debatil osalesid kandidaadid  Henri Kuusalu ja Marii Vendla 5. klassist, Karmen Aarna 7. klassist ning Kadi Kruusmann 9. klassist. Debatti kuulasid ja küsimusi esitasid õpilased alates 3. klassist ning õpetajad.
Debatil osalenud kandidaadid rääkisid, miks nad soovivad OMA RIIKI kandideerida, miks neid peaks valima ja mis on nende ideed uute ürituste korraldamisel. Kadi rääkis ideest korraldada iga kuu kostüümipäev või nädal. Marii arvas, et koolis võiks pidada Halloweeni. Henri tahab vahetunde aktiivsemaks ning Karmen on rahul kõige toimuvaga.
Hanna Maria Tasane sõnas, et temale sai debati tulemusena selgeks, kellele ta pöialt hoiab ning kelle poolt ta tulevastel valimistel hääletab.
Üritust juhtisid Anne Marie Tasane ja Anete Hirvela.
Korraldamisel aitas kaasa projektijuht Anne Alus ning saali valmis seadmisel aitasid Ayron Mägi, Jürgen Rannik, Krislin Kalmet, Kadi Kruusmann ja Hanna Maria Tasane.

Valimised toimuvad 4.oktoober 2018.

Anne Marie Tasane

Üritust juhtisid Anne Marie Tasane ja Anete Hirvela.

Valimised toimuvad 4.oktoober 2018.

Anne Marie Tasane