KIK i toel käivad õpilased tutvumas Läänemere erinevate lahtede ja poolsaartega 07. сентября Andrus Peetson

Läänemeri ja selle mõju meile ning meie mõju Läänemerele.

07.09.2018 käisid 5. ja 7. klassi õpilased tutvumas Nõva rannaga, mis kerkib 3 mm aastas, nii et võidame pidevalt merelt maad juurde. Vaatasime mida teeb metsatulekahju, suurim toimus 2008, selle jäljed olid siiani rannas näha, samuti puudel. Saime teada, miks jäetakse teeäärde laiu liivaribasid, ikka sellek, et tulekahju levida ei saaks. Eriti võimsad olid bretšad, mis olid seal Neogrundi kraatri ajastust. Meri oli randa kandnud rohkesti ardut.

Pilte vaata siit.

Hille Uustamm
Hele Nööri

Läänemeri ja selle mõju meile ning meie mõju Läänemerele.

Pilte vaata siit.

Hille Uustamm