Tere tulemast
Pärnu-Jaagupi Põhikooli

Personal 2017/2018

Vaata lisaks

Juhtkond

Direktor Katrin Uutsalu, +372 5303 0720, katrin.uutsalu@pjkool.ee
Õppealajuhataja Meeli Tasane, +372 5301 0979, meeli.tasane@pjkool.ee
Majandusjuhataja Marko Põder, +372 5322 6336, marko.poder@pjkool.ee

Õpetajad

Nnimi Õpetatavad ained Kontakt  
Anne Alus Käsitöö, huvijuht +372 518 0104, anne.alus@pjkool.ee  
Bruno Born Kehaline kasvatus bruno.born@pjkool.ee  
Helen Ilves Eesti keel/Inglise keel helen.ilves@pjkool.ee  
Urve Indermitte Kehaline kasvatus urve.indermitte@pjkool.ee  
Imbi Kasesalu Keemia, loodusõpetus imbi.kasesalu@pjkool.ee  
Külliki Kruusmann Eripedagoog kulliki.kruusmann@pjkool.ee  
Liia Kruusmann Eripedagoog liia.kruusmann@pjkool.ee  
Virve Lohu Kunstiõpetus virve.lohu@pjkool.ee  
Helen Mitt Matemaatika helen.mitt@pjkool.ee  
Tiiu Muhu Ajalugu, ühiskonnaõpetus, kooli muuseum +372 5590 2332, tiiu.muhu@pjkool.ee  
Merike Mäemets Kirjandus, Eesti keel merike.maemets@pjkool.ee  
Elena Mägi Muusikaõpetus elena.magi@pjkool.ee  
Hele Nööri Geograafia hele.noori@pjkool.ee  
Tarmo Pajula Töö- ja tehnoloogiaõpetus tarmo.pajula@pjkool.ee  
Eva Palk Bioloogia, inimeseõpetus, psühholoogia eva.palk@pjkool.ee Psühholoogia gümnaasiumile
Perekonnaõpetus gümnaasiumile
Tiina Põder Algklasside ainetunnid, muusikaõpetus tiina.poder@pjkool.ee Abiks põhikooliõpilasele
Elle Redlich Vene keel elle.redlich@pjkool.ee  
Anneli Sassor Algklasside ainetunnid anneli.sassor@pjkool.ee  
Aino Siniväli Inglise keel aino.sinivali@pjkool.ee Tagasiside küsimustik õpilastele
Signe Sume Algklasside ainetunnid, käsitöö, arvutiõpetus signe.sume@pjkool.ee  
Heli Tasane Algklasside ainetunnid heli.tasane@pjkool.ee  
Meeli Tasane Õppealajuhataja, Inglise keel +372 5301 0979, meeli.tasane@pjkool.ee 7. klassi ajaveeb
Hille Uustamm Matemaatika, füüsika hille.uustamm@pjkool.ee  

Teenindav personal

Reet Antso Sekretär, +372 509 0357, reet.antso@pjkool.ee
Urve Atka Söökla juhataja, +372 5300 4222, urve.atka@pjkool.ee
Janis Djatšok Remonditööline, janis.djatsok@pjkool.ee
Kaie Erit Köögitööline, kaie.erit@pjkool.ee
Aile Jaansalu Haridustehnoloog, aile.jaansalu@pjkool.ee
Marje Kruusa Kokk, marje.kruusa@pjkool.ee
Helle Luumberg Koristaja
Andrus Peetson Infojuht, +372 5300 5490, andrus.peetson@pjkool.ee
Kaire Saks Koristaja, kaire.saks@pjkool.ee
Küllike Valter Koristaja, kullike.valter@pjkool.ee
Kristiina Vares Köögitööline, kristiina.vares@pjkool.ee
Diana Veeris Logopeed, diana.veeris@pjkool.ee
Vambola Välja Aednik-majahoidja, vambola.valja@pjkool.ee
Iira Õunpuu Koristaja

Ringijuhendajad

Tiina Saar Rahvatants, tiina.saar@pjkool.ee
Kristi Kivisaar, Ivo Kivisaar Noored Kotkad ja Kodutütred
Merili Passel Showtants
Margus Holzberg DJ õpe
Kevin Kangur Helitehnoloogia
Andre Sassor Kehakultuur

Uuendatud 28.08.2017

Tähtis teada
Dokumendid
Koolimaja
Õppetöö
Huvitegevus
Huvitav
Projektid
Viited

Oleme ühinenud haridusprogrammiga "Ettevõtlik Kool"

Programmi rahastab

Projekti Pärnumaa koordinaator

Pärnu-Jaagupi Põhikool, Kooli 3, Pärnu-Jaagupi, 87201, Pärnumaa, telefon +372 44 97 155, e-post pjkool@halingavald.ee. Kõik kontaktid.
Pärnu-Jaagupi Põhikool ei vastuta väljaspool domeeni pjkool.ee avaldatud materjali eest.
Kooli Facebooki kontol (www.facebook.com/www.pjkool.ee) vastutab kool vaid enda poolt postitatud materjali eest.
Kõikide materjalide autoriõigused kuuluvad nende seadusjärgsetele omanikele. Kasutamine palun kooskõlastada.