Hea eeskuju 2017

09.11.2017 08:10

Kui Sinu sõprade, lähedaste või tuttavate seas on mõni noor, kelle teod väärivad tunnustamist ja laiemat kõlapinda, siis kirjuta sellest meile. Heaks Eeskujuks võib saada igaüks, kes on teinud teoks omapärase ja eeskujuliku teo, on vastutustundlik, hooliv ning õpib meie koolis. Oma õpilastest, partneritest ning lastest lugusid kirjutades on Teil võimalus kaasa aidata ühe erilise noore tunnustamiseks kodanikupäeval.

Meie kooli Hea Eeskuju

• 2011 – Külli Reisel, Kaivo Reimets
  • 2012 – Anne Marie Tasane, Iris Lõsjuk, Viktoria Ellermaa, Reigo Laev, Madis Koit
  • 2013 – Mirjam Paroll, Iris Prosa, Lembit Laks