Matemaatikavõistlus Kuubik algab 12. oktoobril

06.10.2017 08:15

TÜ teaduskool ootab 4.-7. klassi õpilasi osalema matemaatikavõistlusel „Kuubik“.

Võistlus toimub neljas temaatilises voorus:

• I voor – „ARVUDE MAAILM“ – toimub 12. oktoobrist 15. novembrini
  • II voor – „KUJUNDITE MAAILM“ – toimub 16. novembrist 13. detsembrini
  • III voor – „LUGUDE MAAILM“ – toimub 14. detsembrist 24. jaanuarini
  • IV voor – „LOOGIKA MAAILM“ – toimub 25. jaanuarist 22. veebruarini

Igas voorus antakse õpilastele ette 8 viie alamküsimusega ülesannet, mille lahendamisel saadud vastus sisestatakse võistluse kodulehelt leitavasse vormi. Küsimused ja vastuste vorm avaldatakse vooru alguspäeval lehel: https://www.teaduskool.ut.ee/et/ainevoistlused/kuubik