Noortevaldkonna tunnustuskonkurss 2017 on avatud

28.09.2017 10:08

Selleaastane konkurss on järjekorras kaheteistkümnes ning ka kandidaate on võimalik kaheteistkümnes erinevas kategoorias esitada (Aasta noorsootöötaja, Aasta huvikool, Aasta noortekeskus, Aasta noorteühing või –organisatsioon, Aasta osaluskogu ja õpilasesindus, Aasta noortemalev, Aasta noortelaager, Aasta kohalik omavalitsus, Aasta noorsootööühing, Aasta toetaja noorsootöös, Aasta tegu noorsootöös, Pikaajaline panus noortevaldkonda).

Kandidaate on võimalik esitada kuni 1. novembri südaööni AINULT elektroonselt läbi Eesti Noorsootöö Keskuse Konkursiveebi https://entk.konkursiveeb.hitsa.ee. Selleks tuleb sisse registreerida end kasutajaks/logida sisse ID-kaardi või Mobiil-ID abil. Seejärel tuleb valida „Esita uus taotlus“ ning „Noortevaldkonna tunnustuskonkurss 2017“. Soovitame oma esitatavat kandidaadi taotlust salvestada võimalikult tihti, et vältida info kaotsiminekut („Salvesta mustand“). Kui olete kogu vajaliku informatsiooni kandidaadi kohta kirja pannud, vajutage palun „Kinnita ja esita“.  NB! Tunnustuskomisjonile edastatakse hindamiseks ainult need kandidaadid, keda on esitatud vähemalt KAHE ERINEVA esitaja poolt! Kandidaate võivad esitada kõik juriidilised ja füüsilised isikud.

Tunnustamise korra ning tunnustuskonkursi lisainfo leiate https://www.entk.ee/tunnustamine2017. Lõpliku ettepaneku kandidaatide riiklikuks tunnustamiseks haridus- ja teadusministrile teeb tunnustuskomisjon, kuhu kuuluvad nii noortevaldkonna kui noorte esindajad. Võitjad selguvad noortevaldkonna tunnustussündmusel, mis toimub 2018. aasta alguses.

Noortevaldkonna tegijate tunnustamise eesmärk on esile tõsta noorsootöösse panustanud ning valdkonda edendanud inimesi ja organisatsioone ning silmapaistvamaid ja olulisemaid algatusi, millel on oluline mõju kohalikul, maakondlikul, üleriigilisel või rahvusvahelisel tasandil.