Uudiste ja teadete arhiiv

Code Week 2017

25.09.2017 08:26

7.?22. oktoobrini toimub  viies üleeuroopaline programmeerimisnädal Code Week, mis aitab tuua programmeerimise iga huviliseni lihtsal, lõbusal ja kaasahaaraval viisil.

Programmeerimisnädal Code Week on Euroopa Komisjoni algatus, mille raames kutsutakse kõiki ettevõtteid, organisatsioone ja haridusasutusi rääkima programmeerimisest ja korraldama sellega seotud sündmusi. Eesmärk on populariseerida programmeerimisoskust ja toetada tehnoloogia oskuslikku kasutamist laiemalt, suunates tähelepanu tuleviku töökohtadele ning nendega seotud digioskustele. Üritustele osalema on oodatud igas vanuses huvilised ning oluline ei ole varasem kokkupuude programmeerimisega.

Meie koolis toimub 2 töötuba:

Kutsume kõiki 11-20 aastaseid noori Code Week’i raames toimuvasse õpituppa: Netikett ja muusika kool! Õpituba toimub 10. oktoober 2017 kell 12.30 - 14.00 Pärnu-Jaagupi Põhikooli peatrepil (I korrus).

Õpitoas saate teada, mis imeloom on netikett ning valmistada sõna otsese mõttes koolimaja, mis mängib muusikat. Kuidas? Seda saab teada kohale tulles! Meie abivahenditeks netiketiga tutvumisel on Plickers ning koolimajast muusika instrumendi tegemisel kasutame Makey Makey õppekomplekte. Muusikaloomele aitab kaasa väikene suupiste. Õpituba juhendab Aile Jaansalu.

Kuna kohtade arv on piiratud siis on vajalik eelnev registreerimine SIIN

Lisaküsimuste tekkimisel kirjutage aile.jaansalu@pjkool.ee

Kutsume kõiki 7-12 lapsi Code Week’i raames toimuvasse õpituppa: Saage tuttavaks: Kass nimega Scratch! Õpituba toimub 16. oktoober 2017 kell 13.30 - 15.00 Pärnu-Jaagupi Põhikooli arvutiklassis.

Õpitoas saate teada, kuidas targalt internetti enda kasuks ära kasutada ja mida kujutab endast programmeerimine. Meie abivahendiks nippide teada saamisel on Plickers ning programeerimist katsetame koos programmiga Scratch. Õpitoa lõpus arutelu suupistelaua ääres. Õpituba juhendab Aile Jaansalu.

Kuna kohtade arv on piiratud siis on vajalik eelnev registreerimine SIIN

Lisaküsimuste tekkimisel kirjutage aile.jaansalu@pjkool.ee

Tagasi uudiste ja teadete arhiivi | Vaata värskeid uudiseid ja teateid »