Uudiste ja teadete arhiiv

Esita oma leiutis konkursile!

12.09.2017 08:32

Õpilasleiutajate riiklikule konkursile ootame oma leiutiste ideid ja leiutisi esitama kõiki õpilasi alates 1.-12. klassi lõpuni, kutsekooliõpilased kaasa arvatud! Preemiaid ja auhindu jagub nii õpilastele kui ka juhendajatele!
Konkreetset teemat leiutistele ei ole, peaasi, et see aitaks ümbritsevat paremaks muuta ning lahendaks mõne probleemi.
Sellelgi aastal esitatavad ideed, sarnaselt eelmise aasta konkursiga, on kingitus Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks.

Tähtaeg 16. oktoobril.

Lisaks otsime sel aastal konkursil osalejate seast koos Eesti Rahvusringhäälingu ja Eesti Vabariik 100 korraldustoimkonnaga neid lapsi (vanuses 6-12 aastat, Eesti otsib leiutajat), kellest teha dokumentaalklipid Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks. Täpsemalt vt videoklipiga osalemise kohta leiutajate konkursi kodulehelt www.etag.ee/leiutajad.

Tagasi uudiste ja teadete arhiivi | Vaata värskeid uudiseid ja teateid »