Huvitegevuste mess HUVIKAS 2017

07.08.2017 08:46

10. septembril Pärnu Kaubamajakas kell 12-17

Huvitegevuste mess HUVIKAS aitab Pärnumaa noortel ja lastel üles leida just neile sobivad ägedad, kasulikud ja huvitavad vabaajategevused. Koondame huvitegevuste pakkujad üheks päevaks Pärnu käidavamasse paika - Kaubamajakasse, et anda ülevaade kõikidest tegevusvõimalustest Pärnus. Messi sihtgrupiks on noored ja lapsed ning nende vanemad.

Anname välja ka brošüüri Pärnu vabaajategevuste ülevaate ja kontaktidega. Messilt toimuvad lülitused ja otseintervjuud Pärnu raadiosse, kes sel päeval on oma stuudioga huvitegevuste messil.

Oleme õnnelikud, kui messi eksponendid pakuvad lastele ja noortele kohapeal võimaluse „maitse suhu saada" ja omal nahal erinevaid võimalusi proovida ning tulevad välja oma programmiga kas suurel laval või eksponendipinnal, et paremini selgeks teha, milliseid tegelusvõimalusi just nemad pakuvad. Messi eesmärk on, et lapsed-noored ja lapsevanemad saaksid koondinfo Pärnu huvitegevustest ning saaksid langetada sobivaimad otsused laste vaba aja sisustamiseks kasulikult ja arendavalt vastavalt lapse huvidele ja võimetele.

Ootame messile ennast tutvustama Pärnu ja Pärnumaa huvikoole, huviringe, vabaajategevuste pakkujaid, ringide ja töötubade korraldajaid, eri tegevusvõimaluste pakkujaid ning noorteorganisatsioone. Koostööpartnerina on messile oodatud ka lastele ja noortele suunatud ettevõtted.

Messi eksponendid saavad jätta oma voldikud/flaierid (A65 mõõdus) või visiitkaardid nädalaks Kaubamajakasse spetsiaalsele stendile.