Tere tulemast
Pärnu-Jaagupi Põhikooli

Hoolekogu

Koosseis

  • Urve Salumaa – lastevanemate esindaja, urvesalumaa@gmail.com;
  • Joel Roos – lastevanemate esindaja, joel@jaanitalu.ee;
  • Diana Mägi – lastevanemate esindaja, dianamagi@hot.ee;
  • Margo Sai – vilistlaste esindaja, margo@aldeera.ee;
  • Lisandra Pilli – õpilaste esindaja, pilli.lisandra@pjkool.ee;
  • Hille Uustamm – õpetajate esindaja, hille.uustamm@pjkool.ee;
  • Merike Mäemets – õpetajate esindaja, merike.maemets@pjkool.ee;
  • Raul Peetson – kooli toetava organisatsiooni esindaja, raul@halinga.ee;
  • Tiia Uffert – volikogu esindaja, tiia.u@halingavald.ee.

Dokumendid

Protokollid

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2009

Tähtis teada
Dokumendid
Koolimaja
Õppetöö
Huvitegevus
Huvitav
Projektid
Viited

Oleme ühinenud haridusprogrammiga "Ettevõtlik Kool"

Programmi rahastab

Projekti Pärnumaa koordinaator

Pärnu-Jaagupi Põhikool, Kooli 3, Pärnu-Jaagupi, 87201, Pärnumaa, telefon +372 44 97 155, e-post pjkool@halingavald.ee. Kõik kontaktid.
Pärnu-Jaagupi Põhikool ei vastuta väljaspool domeeni pjkool.ee avaldatud materjali eest.
Kooli Facebooki kontol (www.facebook.com/www.pjkool.ee) vastutab kool vaid enda poolt postitatud materjali eest.
Kõikide materjalide autoriõigused kuuluvad nende seadusjärgsetele omanikele. Kasutamine palun kooskõlastada.