Uudised

Projektõpe mais ja juunis meie koolis (täiend 28.05) 27. mai Andrus Peetson


18. maist kuni 5. juunini jätkub meie koolis distantsõpe. Oleme õpetajatega otsustanud tugineda Haridus- ja Teadusministeeriumi soovitusele korraldada projektõpet; arendada suhtlus-, väärtus-, sotsiaalseid- ja kodanikupädevusi ning valmistame nendeks nädalateks ette erinevaid elulisi teemasid. 1.-3. klassi õpilased töötavad klassipõhiselt oma õpetajaga. 4.-8. klassi õpilased saavad valida nädala kaupa omale sobiva teema, millega juhendava õpetaja ja teemarühma õpilastega koostöös tegeleda.

Siin on PDF fail, milles õpilased saavad tutvuda kõigi projektõppes pakutavate teemadega.

Palun ava enda kooliastme järgi olev link ja vali 3. nädala projekti teema. Saad seda teha vaid läbi kooli postkasti.

Aile Jaansalu
Haridustehnoloog

18. maist kuni 5. juunini jätkub meie koolis distantsõpe. Oleme õpetajatega otsustanud tugineda Haridus- ja Teadusministeeriumi soovitusele korraldada projektõpet; arendada suhtlus-, väärtus-, sotsiaalseid- ja kodanikupädevusi ning valmistame nendeks nädalateks ette erinevaid elulisi teemasid. 1.-3. klassi õpilased töötavad klassipõhiselt oma õpetajaga. 4.-8. klassi õpilased saavad valida nädala kaupa omale sobiva teema, millega juhendava õpetaja ja teemarühma õpilastega koostöös tegeleda.

Siin on PDF fail, milles õpilased saavad tutvuda kõigi projektõppes pakutavate teemadega.

Palun ava enda kooliastme järgi olev link ja vali 3. nädala projekti teema. Saad seda teha vaid läbi kooli postkasti.

Aile Jaansalu
Haridustehnoloog