Memod meie õpilastele ja vanematele 30. märts Andrus Peetson

Kolmas nädal distantsõpet on algamas. Sa oled olnud tubli õppija ja nüüdseks old juba harjunud uue olukorraga. Selleks, et sul veel paremini läheks on sulle väike meelespea.

Meie kooli õpilane:

• Jaga oma aega oskuslikult st õppimine vaheldub muude tegevustega: käeliste tegevustega, sportimise, jalutamisega.
  • Alusta õppimist hommikul. Esimesena tee ära rohkem pingutust vajavad ülesanded. Kui jääd hätta küsi õpetajalt e-maili vahendusel. Ole julge ja otsi abi õpetajalt, klassikaaslaselt.
  • Ülesanded täida õigeaegselt. Kui ei suuda ega oska suhtle aineõpetaja või klassijuhatajaga.
  • Õppimise ajaks loo endale kodus võimalikult õppimist soodustav keskkond. Väldi üleliigset müra enda ümber. Keskendu korraga ühele ainele.
  • Võimalusel ole alati zoomi tunnis kohal, sest seal saad õpetaja käest kõike küsida.
  • Ole terve, liigu palju värskes õhus ja tunne rõõmu kevadest.

Armas lapsevanem. Kolmas distantsõppenädal on alanud. Sa oled olnud toetav ja abistav partner nii õpetajatele kui ka oma lastele.

Meie omalt poolt soovime:

• loo keskkond ja tingimused, et lapsel oleks kodus võimalikult hea keskenduda õppetööle.
  • kuula last ja aita lapsel abi otsida. Klassijuhatajad ja aineõpetajad aitavad probleemidele lahendust leida.
  • vähemalt kord päevas paku kodus sooja sööki
  • jälgi, et laps õue minnes ei puutuks kokku teiste lastega liiga lähedalt.

Vaata lisaks:

Meie kooli õpilane:

• Ole terve, liigu palju värskes õhus ja tunne rõõmu kevadest.

Meie omalt poolt soovime:

• vähemalt kord päevas paku kodus sooja sööki
  • jälgi, et laps õue minnes ei puutuks kokku teiste lastega liiga lähedalt.

Vaata lisaks: