Uudised

Huviringide esialgne kava 10. september Andrus Peetson


Need on esialgsed ajad, mis võivad muutuda! Täpsem info küsi ringijuhendajalt.

Rahvarants, juhendaja Tiina Saar

  • 5.-7. klass, E 14.20-15.45, Aula
  • 2.-4. klass, T 13.20-14.45, Aula
  • 8.-9. klass, T 15.00-17.30, Rahvamaja
  • Neiud R 16.00, Aula

Koorid, juhendaja Triin Mägi

  • Mudilaskoor, aeg täpsustamisel, Muusikaklass või aula
  • Lastekoor, aeg täpsustamisel, Muusikaklass või aula
  • Solistid, aeg täpsustamisel, Muusikaklass või aula

Keraamika, juhenaja Anne Alus

  • T 13.30 ja K 13.30, Savikoda

Näitemäng, juhendaja Anne Alus

  • R kellaaeg täpsustamisel, Aula või 3. korrus

Kunstiring, juhendaja Virve Lohu

  • T 15.10, Kunstiklass

Puidutehnoloogia, juhendaja Tarmo Tajula

  • K või N kellaaeg täpsustamisel, Tööõpetuse klass

Robootika

  • Tarmo Pajula, K või N kellaaeg täpsustamisel, Arvutiklass
  • Aile Jaansalu, E või R kellaaeg täpsustamisel, Arvutiklass

T.O.R.E., juehndaja Eva Palk

  • Aeg ja koht täpsustamisel

Loodus- ja matkaring, juhendajad Aile Jaansalu, Eva Palk ja Bruno Born

  • T 13.20, koht täpsustamisel

Spordiringid, juhendaja Urve Indermitte

  • Sulgpall, E. 15.00-15.45, Spordisaal
  • Võrkpall/kergejõustik, E 14.10-15.45, Spordisaal
  • Rahvastepall, 12.10-13.15, Spordisaal

Spordiringid, juhendaja Bruno Born

  • Jõusaal, E. 15.10-16.00, Jõusaal
  • Pallimängud, T. 14.10-16.00, koht täpsustamisel

Helitehnoloogia, juhendaja Kevin Kangur

  • E või T, Stuudio

Kultuuriring, juhendaja Tiiu Muhu

  • Aeg täpsustamisel, Muuseum

Kokandus, juhendaja täpsustamisel

  • Aeg ja koht täpsustamisel

Käsitöö ja tehnoloogia, juhendaja Signe Sume

  • T 14.10-15.45, käsitööklass
n esialgsed ajad, mis võivad muutuda! Täpsem info küsi ringijuhendajalt.

Rahvarants, juhendaja Tiina Saar

  • 5.-7. klass, E 14.20-15.45, Aula
  • 2.-4. klass, T 13.20-14.45, Aula
  • 8.-9. klass, T 15.00-17.30, Rahvamaja
  • Neiud R 16.00, Aula

Koorid, juhendaja Triin Mägi

  • Mudilaskoor, aeg täpsustamisel, Muusikaklass või aula
  • Lastekoor, aeg täpsustamisel, Muusikaklass või aula
  • Solistid, aeg täpsustamisel, Muusikaklass või aula

Keraamika, juhenaja Anne Alus

  • T 13.30 ja K 13.30, Savikoda

Näitemäng, juhendaja Anne Alus

  • R kellaaeg täpsustamisel, Aula või 3. korrus

Kunstiring, juhendaja Virve Lohu

  • T 15.10, Kunstiklass

Puidutehnoloogia, juhendaja Tarmo Tajula

Robootika

  • Tarmo Pajula, K või N kellaaeg täpsustamisel, Arvutiklass
  • Aile Jaansalu, E või R kellaaeg täpsustamisel, Arvutiklass

T.O.R.E., juehndaja Eva Palk

  • Aeg ja koht täpsustamisel

Loodus- ja matkaring, juhendajad Aile Jaansalu, Eva Palk ja Bruno Born

  • T 13.20, koht täpsustamisel

Spordiringid, juhendaja Urve Indermitte

  • Sulgpall, E. 15.00-15.45, Spordisaal
  • Võrkpall/kergejõustik, E 14.10-15.45, Spordisaal
  • Rahvastepall, 12.10-13.15, Spordisaal

Spordiringid, juhendaja Bruno Born

  • Jõusaal, E. 15.10-16.00, Jõusaal
  • Pallimängud, T. 14.10-16.00, koht täpsustamisel

Helitehnoloogia, juhendaja Kevin Kangur

  • E või T, Stuudio

Kultuuriring, juhendaja Tiiu Muhu

  • Aeg täpsustamisel, Muuseum

Kokandus, juhendaja täpsustamisel

  • Aeg ja koht täpsustamisel

Käsitöö ja tehnoloogia, juhendaja Signe Sume

  • T 14.10-15.45, käsitööklass

Need o