Oluline

COVID-19 viiruse leviku ennetamine 13. november Andrus Peetson

Seoses COVID-19 viiruse leviku ennetamisega sisenevad koolimajja ainult Pärnu-Jaagupi Põhikooli ja Muusikakooli õpilased ning töötajad. Lapsevanemad ja külalised sisenevad ainult kokkuleppel koolide juhtkonnaga ning kannavad siseruumides maske.

Õpetajatega kokkuleppel ei osale meie kooli õpilased alates 16.11.2020 koolist väljaspool toimuvatel üritustel ja võistlustel kuni koroonapuhangu lõppemiseni või vastava otsuseni.

Üks meie kooli õpetajatest õpetatab 9.-20.11.2020 distantsilt, kuna töötab paralleelselt koolist, kus tuvastati koroonajuhtum. Meie õpetaja esmane test on negatiivne. Kordustest tehakse 10 päeva möödudes. Meie kooli õpilastele ja töötajatele antud juhtum ohtu ei põhjusta.

Paneme lapsevanematele südamele korrata üle seebiga kätepesu vajalikkus. Alates 12. eluaastast tuleb õpilastel, kes kasutavad avalikku transporti (va koolibussid) kasutada bussis näomaski.

Nohu, köha ja kurguvalu puhul tuleb konsulteerida perearstiga ning jälgida rangelt antud nõuandeid. Haigussümtomitega lastel palume jääda koju. Juhul kui tervis võimaldab, on võimalik õpilasel osaleda õppes distantsilt. Selle korraldamiseks palume pöörduda klassijuhataja poole.

Täname mõistva suhtumise eest!

Täname mõistva suhtumise eest!