Uudised

Code Weeki raames toimub Pärnu-Jaagupi Põhikoolis kaks õpituba 25. september Andrus Peetson

6.-21. oktoobrini 2018 toimub kuues üleeuroopaline programmeerimisnädal, mille eesmärk on programmeerimist lihtsal, lõbusal ja kaasahaaraval viisil tutvustada. Vaata lisaks https://www.hitsa.ee/uritused/programmeerimisnadal-code-week

Pärnu-Jaagupi Põhikoolis toimib kaks õpituba. Õpitoas osalemiseks on vaja eelneval registreerida sest kohtade arv on piiratud.

Ehitan ise tuleviku koolimaja!

Tule ja loo ise oma tuleviku koolimaja! Kõigil osalejatel on võimalus luua endale õppekeskonna leitutades sinna ise vahendeid, masinaid, puhkekohti, seinu ja lagesid, mis kuuluvad nende visiooni juurde seoses tuleviku kooliga. Õpitoas kasutame erinevaid lego komplekte ja meisterdamisvahendeid. Sihtrühm 5-12 aastased lapsed. Õpituba toimub Pärnu-Jaagupi Põhikooli aulas 19.10.2018 kell 12.00-13.30. Õpitoa läbiviija on Aile Jaansalu aile.jaansalu@pjkool.ee.

Registreeri siin: https://goo.gl/forms/XglweDfYCeQ2fGy82

Match My Sound harjutusklass

Õpi paremini pilli mängima või õpi hoopis uut pilli mängima! E-keskkond Dohrey.me annab võimaluse harjutada interaktiivselt, võrrelda enda tulemusi iseenda omade ja õpetaja poolt sissemängituga ning luua ise harjutusülesandeid. Õpituba toimub Pärnu-Jaagupi Põhikooli muusikaklassis 19.10.2018 kell 12.30-15.30. Õpitoa läbiviijad on Katrin Uutsalu katrin.uutsalu@pjkool.ee ja Elena Mägi elena.magi@pjkool.ee.

Registreeri siin: https://docs.google.com/forms/d/1SwMgoyUtQPsnXkohD4m5HvsYYXSMU-3JKY__yxN...

Üritust toetab HITSA ja Euroopa Liidu Euroopa Sotisaalfond.